Hizmetlerimiz

Çelik Çözümler için Bir Adım Atın, İletişime Geçin!

Sektörel ÇözümlerimizÇelik Gücümüzle Her Sektöre Destek!

AMD Endüstriyel Boru ve Çelik olarak, geniş hizmet yelpazemizle çeşitli sektörlere özel çelik çözümleri sunuyoruz. ~
Farklı sektörlerdeki fabrikaların kurulumunu ve montajını en ince ayrıntısına kadar üstleniyoruz. Fabrika içi boru uygulamaları ile yangın, basınçlı su, basınçlı hava, doğalgaz gibi hatların kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Endüstriyel boru uygulamaları kapsamında, boya, solvent, gaz, su, buhar gibi hatların imalatını ve montajını yapıyoruz. Endüstriyel çelik uygulamalarında ise kazanlar, tanklar, konteynerler, enerji kazanları gibi yapıların imalatını ve kurulumunu üstleniyoruz.
Endüstriyel makinelerin imalatını ve montajını gerçekleştiriyoruz. Boya tankları, konveyör bantlar ve Tetrapak sistemleri gibi özelleştirilmiş makinelerin kurulumunu üstleniyoruz.
Buhar kazanları, gaz tankları ve basınçlı hava tankları gibi basınçlı kapların imalatını ve montajını sağlıyoruz. Bu kaplar, endüstriyel işlemlerde güvenli bir şekilde kullanım sağlamak için tasarlanmıştır.
Gemi endüstrisine özel olarak motor daireleri, yağmur gider boruları, yangın hatları, hidrolik sistemler ve gemi bloklarının ön imalatını gerçekleştiriyoruz. Gemilerin güvenli ve etkili şekilde çalışabilmesi için gerekli borulama ve sistemleri tasarlıyoruz.
Fabrikaların yıllık veya kısmi ünite bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca makineler, konveyörler, basınçlı kazanlar, çelik üniteler ve tanklar gibi önemli ekipmanların düzenli bakımını ve revizyonunu üstleniyoruz.